Magyarázat Szorzás magasság antik távcső aukció A fedélzeten liba biztonsági mentés
Antik távcső - talán egy az I. világháborúban használt katonai távcső (?)
0J818 A. Oppenheimer Wien régi távcső - Egyéb antik és régi tárgyak
Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
0U274 Antik színházi látcső eredeti tokjában - Egyéb antik és régi tárgyak
Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm
Régi antik távcső feltehetően MOM - ár adatbázis katalógus - Vaterakatalogus.hu
0X765 Antik réz színházi látcső távcső - Vatera.hu
Szovjet katonai távcső, tokban, 15x12x5 cm
Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg
1O729 Antik távcső látcső bőr tokban - Vatera.hu
Eladó antik távcső - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!